بانوی کارآفرین سراوانی

آمنه عابدی پور مدیرعامل شرکت تولیدی پوشاک عابدی پور، فارغ التحصیل رشته طراحی و دوخت از دانشگاه علمی کاربردی سیستان و بلوچستان، از سال ۹۴ فعالیت خود را در عرصه پوشاک شروع کردم و ۱۵ نفر در  این مجموعه مشغول بکار هستند، ۱۰ نفر خانم و ۵ نفر آقا.

عابدی پور در خصوص شروع فعالیت خود بیان داشت: در مرکز شهر علاوه بر تولیدی فروشگاه هم دایر کردم که محصولات را از تولید به مصرف عرضه می نمایم. چون طرف قرارداد آموزش پرورش برای فرم مدارس در سراوان و شهرستانهای اطراف هستم، برای تولید پوشاک این شهرستان با کمبود نقدینگی مواجه شدم، که انتظار داشتم صندوق کارآفرینی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشد، اما متاسفانه آنطور که باید همکاری نشد و با مبلغی کمتر از آنچه که خواستار بودم موافقت کردند که هیچگونه پیشبردی برای اهداف من‌ نداشت و به همین علت من الان واقعاً از لحاظ نقدینگی با مشکل جدی مواجه هستم و نمی توانم برنامه هایی‌ مد نظر را ادامه دهم، ولی در کل اکثر ارگانها با اینجانب همکاری کردند.

وی ادامه داد: هر وقت زنهایی که توانایی مالی کمی داشتند را کمک مالی می کردم، توقعاتشان بیشتر می شد و اینکار را وظیفه من میدانستند. لذا تصمیم گرفتم بجای پول به آنها کار بدهم و در ازای کار حقوق دریافت کنند. اینجوری قدر پول را هم بیشتر میدانستند برای همین یه کارگاه کوچک زدم و آنها را مشغول به کار کردم و انگار به برکت همین تصمیم کار خیلی گسترده شد و سفارشات زیادی سمت ما آمد و اینجوری شد که کل شهرستان رو از نظر پوشاک مدارس و لباس کار پوشش دادیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *