درآمد میلیاردی کارآفرین جوان سیستانی

یاسین هدایتی فر کارشناس ارشد مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر، نویسنده ای جوان، کارآفرین و ایده پرداز و مطرح کننده تفکری جدید درآمدزایی بدون سرمایه اولیه که اشاعه آن از بهترین و سریعترین راه های درمان جامعه مبتلی به رکود و بیکاری فعلی ایران به شمار می رود. وی تا کنون کسب و کارهای موفق بسیاری را ایجاد کرده است و به گفته وی حداقل، سالی یک میلیارد تومان درآمد کسب می نماید.
هدایتی فر افزود: آغاز فعالیت ها و کارآفرینی های جدی من از ۱۸ سالگی شروع شد و اولین هدف جدی من در زندگی کاری این شده بود: یافتن پولساز ترین و راحترین کار برای رسیدن به ثروت!!!.
کاملاً امیدوار بودم که به راحتی می توانم به این هدفم دست پیدا کنم. در ۵ سال دوران تحصیل لیسانس، برعکس تمام دوستانم که هیچ علاقه ای به فعالیت و کسب درآمد نداشتند، از هر فرصتی برای ایجاد روشی از کسب درآمد که به پول ختم شود، استفاده می کردم و حتی در یک برهه زمانی تیم های ۱۰ نفره ای ایجاد کرده بودم که در زمانی کوتاه، برایم بازار را جمع کنند. شاید خنده دار باشد اما خودم را همانند یک چریک بازاری می دیدم و همین حس را به تمام گروهم نیز منتقل می کردم.
۲۱ ساله بودم که وارد تجارت شدم و با پیش بینی افزایش قیمت دلار، اجناسی را از چین سفارش دادم تا با پخش آن¬ها در بازار مزه پول های خوب و راحت را بچشم. البته که مشکلات قانونی برای گروهم بوجود آمد و آن تجربه درس های اخلاقی زیادی برایم داشت!!
در آن زمان بود که تقریباً به هر میزان پول که اراده می کردم، می توانستم برسم و هدفی جدید به اهداف گذشته ام اضافه شده بود:
هدف جدید این شده بود: شکستن رکوردهای درآمدی قبل و کشف دنیای های اقتصادی جدید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *