فروشگاه وارونه !

به گزارش نویاب؛ ماجرای این خلاقیت در تبلیغ از آنجا شروع شد که شرکت بلیزارد ادعا کرده است که خامه ای ترین بستنی را تولید می کند.آنها برای اثبات این امر یک فروشگاه ایجاد کردند که بستنی را به صورت وارونه آماده کرده و به دست مشتری می رساند. حتی از قبل شرط کرده اند که اگر بستنی ها ریخت مشتری نباید پولی بپردازد!

این سازه از سقف به پایین ساخته شده است (به جای اینکه از زمین به بالا باشد). آنها یک آکروبات حرفه ای را استخدام کردند تا از سقف معلق بوده  و بعنوان یک کارمند Blizzards بستنی ها را بفروشد.

 

آنها ایستگاه را در یکی از مراکز اصلی قرار دادند. تأثیر این تبلیغ بسیار چشمگیر بود. فروشگاه وارونه آنها همه دوستداران بستنی را از بچه ها گرفته تا بزرگسالان را ترغیب کرد. آنها همینطور تجربه خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و با این کار به راحتی برای این شرکت تبلیغ انجام دادند.

محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط بینندگان بیش از ۴٫۴ میلیون بازدید و بیش از ۴٫۳ میلیون تعامل در ۹ روز دریافت کرد.

این خلاقیت ثابت کرد بلیزارد می تواند ترفندهای جدیدی را بیاموزد و بار دیگر مشتریان را با توانایی مقابله با گرانش شگفت زده کند.


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *