کولر قابل حمل!

به گزارش نویاب؛ هر وقت در روز های گرم تابستان بیرون می روم احساس می کنم که برای اینکه دوباره خنک شوم باید چندین گالن آب یخ را روی سرم بریزم. اگر فقط یک راه برای تهویه هوا در خارج از منزل وجود داشت یا می توانستم هر جا که می روم یک کولر هم با خودم ببرم خیلی خوب می شد.

ایده Airwirl  از همین جا آمده است.  این دستگاه یک دستگاه تهویه مطبوع قابل حمل و کوچک بوده که به اندازه ی یک قهوه ی مسافرتی است. به این صورت می تواند هر جا که می روید، شما را خنک نگه دارد.

این کولر کوچک تقریبا در هر جعبه استاندارد در چرخ های دستی، اتومبیل ها و یا حتی در کالسکه ها قرار می گیرد و می توانید همه جا خود را خنک نگه دارید. برای استفاده از آن، فقط کافی است محفظه اش را با یخ پر کنید، درپوش را روی آن قرار دهید و آن را روشن کنید. این دستگاه از از یخ استفاده کرده و هوای خنک را بیرون می دهد.

همراه همیشه شما

این وسیله نه تنها در روزهای گرم تابستان هوای خنک را فراهم می کند، بلکه شما می توانید در زمستان دستگاه را با آب داغ پر کرده و خود را در مقابل سرما بیمه کنید. به این ترتیب می توانید از دستگاه گرم و خنک قابل حمل Airwirl در تمام طول سال استفاده کنید.

این کولر یک موتور دارد که دارای یک سیستم توربین-فن با یک پست هوایی است. با روشن شدن دستگاه این فن هوا را از روی یخ ها به بیرون هدایت می کند که باعث خنک شدن افراد می شود.

این کولر قابل حمل هم اکنون با قیمت ۱۶۰ دلار عرضه می شود.


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *