دستگیره شیر آب مخصوص کودکان

به گزارش نویاب؛ این دستگیره به کودکان کمک می کند تا آن ها هم بتوانند به شیر آب دسترسی پیدا کنند.

اگر بچه کوچک دارید می دانید که حتی اگر آنها بتوانند جلوی سینک با یک پله یا صندلی کوچک بایستند، باز هم نمی توانند به شیر آب برسند تا آن را باز و بسته کنند.

این وسیله پلاستیک های کوچک را بر روی دسته شیر آب قرار می دهد تا کودکان دستیابی و شستن دستان خود را به راحتی انجام دهند.

دستگیره شیر آب مخصوص کودکان

توسعه دهنده شیر آب بچه ها در دو قطعه جداگانه طراحی شده، یکی برای این که دسته آب را باز و بسته کند ، و قطعه دیگری که به دهانه آب وصل می شود تا آب را بیشتر به سمت کودک بکشاند. حتی بسته به نیازتان می توانید این دو قطعه را جداگانه خریداری کنید.

همچنین دو نسخه متفاوت از دسته کشنده دسته وجود دارد که یکی از آنها با دستگیره های شیرهای منفرد که در قسمت بالای دهانه قرار دارند کار می کند و یک نسخه دیگر که با شیرهای دو دستگیره کار می کند که در دو طرف این دهانه قرار دارند.

دستگیره شیر بچه ها روی بسیاری از شیرهای استاندارد آب قرار می گیرد. برای تمیز کردن آسان به راحتی قابل جابجایی است ، و حتی ماشین ظرفشویی نیز ایمن است (در قفسه بالا).

تقویت کننده دسته شیر آب از پلاستیک ساخته شده، حاوی هیچگونه رنگ مضر نیست، با رنگ های روشن و طرح های منحصر به فرد ساخته شده است. این محصول که با قیمت ۲۵ دلار عرضه می شود به ارتقاء استقلال برای کودکان نوپا کمک می کند!


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهید Loading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *