داربست قابل تنظیم

به گزارش نویاب؛ اگر درگیر بنایی بوده باشید، می دانید هر بار تنظیم ارتفاع داربست برای کار چقدر وقت گیر، دشوار و عمدتا هم باعث اعصاب خوردی است. با وسیله ای که امروز معرفی میکنیم این مشکل هم حل می شود.

نحوه کار این وسیله هم بسیار آسان است. کافی است در طرفین داربست تیرک هایی نصب شود و از طریق دو جک که در این نقاط قرار دارند داربست به بالا یا پائن هدایت شود.


سیستم پمپ جک به شما این اجازه را می دهد که تجهیزات و مواد خود را نیز تا ۳۰ پا آن هم با فشار ساده پا بالا ببرید. زمانی هم که شما آماده پایین آمدن از چنین ارتفاعی هستید به سادگی با چرخش دست می توانید این امکان را فراهم کنید.


پمپ جک موجب افزایش بهره وری و صرفه جویی در وقت شما می شود. زیرا شما دیگر نیازی به بالارفتن، جداکردن تخته ها و بلند کردن آن تا سطح بعدی را ندارید.

جک های این داربست از فولاد ویژه ای ساخته شده اند که موجب دوام مطلوب و مقاومت در برابر زنگ زدگی آن شده است. کفی فوق العاده بزرگ آن، هر اندازه کفش و چکمه کاری را در بر می گیرد.

پمپ های جک به طور ایمن به تیرک های چوبی طرفین به وسیله دو سیستم مثبت ایمن می شوند. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد لغزش داربست در هنگام بالا رفتن نیست.

این داربست اکنون با قیمت۶۴ دلار عرضه می شود.


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *