ای کاش، نسل جدید ماشین های لباسشویی

به گزارش نویاب، دیروز یکی از لباسهایم را لازم داشتم، اما کثیف بود، به اندازه ای هم لباس کثیف نداشتیم که بتوان ماشین لباسشویی را روشن کرد. این شد که مجبور شدم آستین ها را بالا بزنم و بروم سراغ تشت حمام!

از شما چه پنهان که این ذهن خلاق حتی وقت لباس شستن هم ما را ول نمی کند!!!

همزمان با چنگ زدن لباس ها داشتم به این فکر می کردم که اصلا چه کسی اولین بار ماشین لباسشویی را این مدلی ساخت؟ این ماشین که فقط لباس ها را در آب می چرخاند. ولی چون اینقدر مواد شوینده در آن ریختیم و چند ساعت هم مرتب روی لباس آب می ریزد و خالی می کند، معلوم است که بالاخره لباس تمیز می شود. تازه این ماشین لباسشویی فضای زیادی از خانه را هم می گیرد.

نسل جدید ماشین های لباسشویی

داشتم به این موضوع فکر می کردم که به سرم زد اگر بتوان لباس ها را روی یک سطح صاف پهن کرد و همان طور که مبل را می شورند، لباس ها را با یک فرچه مخصوص کف مالی کنند و بعد آب بکشند، میتوان آن ها را در چند ثانیه کاملاً تمیز کرد.

برای این کار فرچه بزرگی هم لازم نیست، همان اسکاچ برقی که قبلا هم معرفی کردیم با یک سری مناسب می تواند خوب باشد!

بعد رفتم در اینترنت سرچ کردم، دیدم برای کوهنوردها کیسه هایی طراحی شده که با آن بتوانند لباسهایشان را بشویند. نکته جالب این کیسه این بود که در داخل آن نقاط برجسته ای قرار دادند که مثل تخته رختشویی عمل می کند و باعث تمیز شدن سریع لباس در ۳ دقیقه می شود. چرا از این سیستم در خانه هایمان استفاده نکنیم؟

علاوه بر این یک کار جالب دیگر هم دیدم، لباسشویی پدالی که در ابعاد خیلی کوچک راحت لباس ها را می شوید، به خصوص برای خوابگاه های دانشجویی هم خیلی جواب می دهد!


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *