عمدکس ؛ راهی پیش پای عمده فروشان

به گزارش نویاب؛ عمدکس پلتفرم تجارت عمده آنلاین است که تولیدکنندگان سراسر ایران را به صورت مستقیم به خریداران عمده وصل می‌کند. به عنوان یک پلتفرم، تمرکز عمدکس بر بهبود و توسعه خدمات نرم افزاری برای تولید کنندگان و خریداران عمده و تسهیل امر خرید عمده و پیدا کردن تولیدکنندگان محصولات ایرانی بدون واسطه می‌باشد.

به کمک پلتفرم عمدکس، تولیدکنندگان می‌توانند به فرصت‌ها و مخاطبان بیشتری برای محصولاتشان دست پیدا کنند. ماموریت این تیم کمک به تولیدکنندگان کالاهای با کیفیت ایرانی و تسهیل انجام بیزینس بدون موانع موجود در بازار سنتی به وسیله ابزاری بر پایه دانش IT می‌باشد. به کمک پلتفرم تجارت عمده آنلاین ایران، خریداران عمده می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را یافته و با تولیدکننده آن محصول بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

 کمک به رشد تولیدکنندگان برای رقابت موثر در تجارت و رقابت با کالای مشابه خارجی در سطح ایران، آسان کردن خرید و فروش عمده محصولات و میسر کردن فروش محصولات به همه نقاط ایران از جمله اهداف عمدکس است.

 


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *