لوله بازکن حرفه ای

به گزارش نویاب؛ حتما شما هم مجبور شده اید که درمنزل خود از انواع لوله بازکن و محلول های شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کنید.

پس می دانید نوع دستی آن (تلمبه) برای گرفتگی های ضعیف و سطحی مناسب است. قسمت پلاستیکی این وسیله طوری بر دهانه لوله قرار می گیرد که راهی برای خروج هوا وجود نداشته باشد. وقتی دسته آن رو به پایین فشرده شود هوای درون پمپ لوله بازکن به سمت لوله حرکت می کند و مواد زاید را به درون چاه حرکت میدهد. در گرفتگی های سطحی، این وسیله بهتر از مواد لوله بازکنی شیمیایی عمل می کند.

لوله باز کن حرفه ای

 

اما اگر گرفتگی لوله جدی بود، باید به سراغ روش لوله بازکنی با فنر رفت. از فنر لوله بازکنی برای باز کردن لوله هایی با گرفتگی های سخت استفاده میشود. فنر لوله بازکن وسیله ای مانند دریل است و درمان گرفتگی های سخت لوله است. البته اصولاً در خانه ها چنین وسیله ای وجود ندارد و وقتی کار به اینجا برسد همه ما از لوله بازکن های حرفه ای کمک می گیریم!

اما حالا فکر کنید وسیله ای ساخته بشود که ترکیبی از دو وسیله بالا یعنی لوله بازکن و فنر باشد. به این صورت خود ما می توانیم هر گونه گرفتگی لوله را درمان کنیم.

 

فنر این وسیله به راحتی در دسته لوله بازکن جمع شده و با فشار اهرمی به درون لوله رفته و هرگونه گرفتگی را باز می کند.

این وسیله هم اکنون ۳۳ دلار به فروش می رسد.


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *