شرکتی مقوایی در نیوزیلند!

 

میز مقوایی تاشوشرکت نیوزیلندی «ریفولد» با استفاده از مقوا، میزهای تاشو ساخته است. این میزها تنها ۶/۵ کیلوگرم وزن دارد و می تواند تا وزن ۸۵ کیلو را تحمل کند و قابلیت ضد آب شدن و طراحی روی میز را دارد. قیمت آن- با این که خیلی دارند گران فروشی می کنند!!!- یک چهارم میزهای فلزی هست و بین یک تا سه سال عمر می کند.

این میز با توجه به ارزان بودن، توسط یونیسف برای تجهیز مدارس مناطق محروم نیوزیلند مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین می تواند در نمایشگاه ها، فروشگاه ها، رستوران، مدارس و هر جایی که نیاز به میز کار است مورد استفاده قرار بگیرد. در این محصول ضخامت مقوا ۵ میلی متر بوده و در سه ارتفاع ۱۰۰، ۱۰۵ و ۱۱۰ سانتی متری عرضه شده است.

یکی دیگر از دلایل معرفی این محصول این است که برخی مطالعات نشان داده است نشستن برای مدت طولانی برای سلامتی ضرر دارد. به همین دلیل این روزها در بسیاری از اداره ها در خارج از کشور کارمندانی را می بینید که پشت میزهای ایستاده کار خود را انجام می دهند. حتی این کار در کاخ نخست وزیری استرالیا و کاخ سفید آمریکا هم رواج پیدا کرده است. گروهی نیز معتقدند کارکردن به صورت ایستاده فعالیت های گروهی را بهبود می بخشد.

بعید نیست این محصول در کشور ما هم مورد استقبال قرار بگیرد.

میزتاشو مقوایی1
میزتاشو مقوایی2میز تاشو مقوایی۳میز مقوایی تاشو4
میز مقوایی
با ما همراه شوید:
  • aparat
  • soroush
  • eitaa
  • Instagram
  • bale

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *