دیدن برنامه شتاب را از دست ندهید

به گزارش نویاب؛ مدتی است صدا و سیما برنامه شتاب را روی آنتن برده است. هدف اصلی این برنامه کوتاه ۱۰ دقیقه ای این است که شرکت های نوپا با معرفی خود بتوانند سرمایه گذار مناسبی برای توسعه کسب و کارشان پیدا کنند.

در هر برنامه چهار نفر از فعالین حوزه کسب و کار و سرمایه گذاری، به عنوان داور حضور دارند و سوالات خود را از شرکت کنندگان می پرسند و درباره این شرکت ها نظر می دهند.

داوران این دوره از شتاب تعدادی از مهم‌ترین افراد زیست بوم کارآفرینی هستند. مدیران و فعالین مجموعه‌های سرمایه گذاری، شتابدهنده ها و نیز افراد با تجربه از جمله افرادی بودند که در این دوره‌ی شتاب حاضر شده اند.

اگرچه هدف اصلی این برنامه جذب سرمایه برای شرکت ها است، اما می توان به چشم یک کارگاه آموزشی بسیار عالی به آن نگاه کرد. در این برنامه ها، بسیاری از نکاتی که لازم است کسانی که قصد راه اندازی یک استارتاپ را دارند در سوالات داوران و توضیحات بنیانگذاران شرکت ها وجود دارد.

زمان پخش این برنامه در شبکه اول سیما، روزهای زوج ساعت ۱۳:۳۰ است. تکرار این برنامه معمولا حوالی ساعت ۲۳ روزهای فرد پخش می شود.


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *