خسارتی که اسمارت بین را شکل داد

به گزارش نویاب؛ تیم اسمارت بین گروهی از متخصصین جوان هستند که با هدف تولید تجهیزات ساده ولی هوشمند برای گلخانه و فضاهای سبز گرد هم آمده‌اند.

 اکثر تجهیزاتی که در اسمارت بین تولید می‌شودقابلیت اتصال به اینترنت را دارد. به این مدل از تجهیزات IoT و یا اینترنت اشیا گفته می‌شود.

 به این منظور که شما می‌توانید از طریق اینترنت دنیایی واقعی را مدیریت و نظارت کنید. این تکنولوژی بیشتر به کمک افرادی می آید که نیاز به نظارت از راه دور به سیستم را دارند. به عنوان مثال شما می‌توانید از راه دور دما و رطوبت گلخانه را مشاهده کنید و برای مدیریت آن تصمیم گیری کنید. ویا زمانی که دمای گلخانه از رنج استاندارد خارج شود از طریق اینترنت به شما اخطار می دهد.

تکنولوژی که اسمارت بین آن‌را توسعه داده از لحاظ سادگی و کاربردی بودن قابل اطمینان است و با نصب یک سیم کارت در داخل دستگاه‌ها به راحتی سیستم به اینترنت متصل می‌شود.

این تیم کار خود را با مراجعه یک گلخانه دار آغاز کرده است. گلخانه داری که در یک شب ۴۰۰ میلیون از سرمایه خود را از دست داده و حالا برای جلوگیری از تکرار این اتفاق دست به دامن اسمارت بین شده است.

 


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *