گلدانی به شکل لاک پشت

یه گزارش نویاب؛ این کیت به شما امکان می دهد یک لاک پشت را به طور کامل از گیاهان شیرین بسازید. گیاهان شیرین یا آبدار، که به عنوان مکنده نیز شناخته می شوند ، گیاهانی هستند که برخی از قسمت های آن برای حفظ آب بیشتر از حالت معمول ضخیم و گوشتی هستند. شما باید بذر گیاهان شیرین را از قبل بکارید و تنها کاری که باید انجام دهید پرورش گیاهان است و از آنها مراقبت کنید تا آنها را در یک لاک پشت بسیار زیبا قرار دهید.

گلدانی به شکل لاک پشت

اگر سرتان شلوغ باشد، احتمالاً صدها گیاه را در خانه تان نابود کرده اید. این همان چیزی است که گیاهان آبدار را برای افراد پرمشغله و افرادی که به دنبال این نیستند که ساعت ها در هفته وقت بگذارند و مراقب گیاهان خود باشند، بسیار عالی می کند.

گیاهان آبدار نه تنها بسیار زیبا هستند، بلکه در واقع مراقبت از آنها نیز بسیار آسان است. آنها را می توان در فضای داخلی یا خارج از منزل قرار داد و از آنجا که در برابر خشکی هم مقاوم هستند و برای مدت طولانی آب را نگه می دارند به این ترتیب در اثر فراموشی شما آسیب چندانی نمی بینند.

لاک پشت ساخته شده از گیاهان آبدار ، با استفاده از چند گلدان ، سیم مفتول به همراه چند گیاه از گیاهان و دانه های آبدار تهیه می شود. این گلدان برای استفاده در داخل و یا خارج از منزل بسیار مناسب بوده و در سه اندازه مختلف برای انتخاب ساخته شده است.

گلدانی به شکل لاک پشت ۲


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( (1 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *