آغاز ثبت نام جشنواره کار آفرینان برتر استان یزد

به گزارش نویاب؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر استان یزد همزمان با سراسر کشور آغاز شد و کار آفرینان علاقه‌مند به حضور در جشنواره ثبت نامشان صرفاً اینترنتی انجام می‌شود.

محمد حسین ریاحی با اشاره به زمان ثبت نام کار‌آفرینان در این جشنواره اظهار داشت: کارآفرینان برتر استان تا پایان تیرماه سال جاری فرصت‌ دارند تا با ورود به سامانه http://www.karafarinanebartar.ir فعالیت‌های لازم را جهت ثبت نام در جشنواره کار آفرینان برتر انجام دهند.

وی با اشاره به زمان برگزاری اختتامیه این مراسم گفت: مراسم اختتامیه در آبان ماه مصادف با هفته جهانی کارآفرینی با حضور تلاش گران و کار آفرینان برتر این عرصه برگزار می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی، شناسایی، انتخاب و معرفی آنان به عنوان الگوهای جامعه به آحاد مردم خصوصاً جوانان و توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی را جمله اهداف این طرح برشمرد.

وی مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره را مشارکت، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاون به ویژه ایجاد انگیزه میان جوانان، معرفی توانمندی های بخش تعاون به اقشار مختلف جامعه و مسولان دانست و افزود: این جشنواره با نگاه به ارج نهادن به زحمات تلاشگران و ارتقای جایگاه و اهمیت تعاون برگزار می شود.


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *