چنگال انگشتی

به گزارش نویاب؛ قاعدتاً خوردن غذاهایی که در عین خوشمزگی باعث کثیف شدن دستتان می شود، شما را هم آزار داده است. برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد. اسم این وسیله چنگال انگشتی است و به شما اجازه می دهد بدون کثیف شدن غذا بخورید.

چنگال انگشتی

چنگال انگشتی ها ظروف کوچکی هستند که به انگشتانتان وصل می شوند، تصور کنید در حالی که غذاهایی مانند مرغ سوخاری، پیتزا و… میخورید دستتان سسی نشود. حتی می توانید با این وسیله به راحتی پفک بخورید!

چنگال انگشتی

 

این محافظ انگشتان در ۱۲ بسته (۶ جفت) عرضه می شود و برای اینکه دست های خود را برای کارهای دیگر تمیز نگه دارید، بسیار مناسب است.
چنگال انگشتی همچنین به شما کمک می کند غذا مانند مرغ یا گوشت های دیگر را بدون آلودگی دست های خود آماده کنید. به این ترتیب شما می توانید کاری مثل قرار دادن یک سینه مرغ در تابه را بدون نیاز به شستن دست هایتان انجام دهید.

چنگال انگشتی

چنگال انگشتی از پلی پروپیلن ساخته شده است. لذا قابل استفاده در ماشین ظرفشویی و به طور کامل قابل استفاده مجدد است. این وسیله می تواند از هر دست با اندازه فوق العاده کوچک تا دست های فوق العاده ضخیم استفاده شود.

این محصول هم اکنون۲۴ دلار عرضه می شود.


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *