سایت سازی بومی یوتاب

به گزارش نویاب؛ یوتاب ، سایت سازی بومی با زبان برنامه نویسی asp است که از پایه توسط مهندسین شرکت یوتاب نوشته شده است. آسان شدن و به صرفه نمودن هزینه طراحی سایت برای همه افراد، هدف اصلی شرکت طراحی سایت یوتاب است. 

داستان تولد یوتاب

طراحی سایت های مشابه و با روند یکسان، تکراری و زمان بر بود. همچنین هزینه های زیادی برای مشتریان به دنبال داشت. مهندسین طراحی سایت به دنبال راهی بودند تا نیازی نباشد هر بار از نو یک روند مشخص را تکرار کنند. مشتریان هم معمولا برای ارتقا وب سایت خود هزینه نمی کردند، درحالی که بسیار ضروری بود.

در این میان کمبود یک سایت ساز و cms بومی و فارسی با امنیت بالا احساس می شد و این موجب شد ایده ی طراحی یوتاب شکل بگیرد. سایت سازی که آنلاین و سریع طراحی سایت را انجام دهد و هم این که کار کردن با آن برای کاربر مبتدی و فارسی زبان آسان باشد. در واقع این امکان را به مشتری بدهد که خود بتواند مدیریت وب سایت را به عهده بگیرد و هم اینکه زمان کاری شرکت صرف انجام کارها و روند های تکراری نشود و بتوان هزینه های طراحی سایت را به طرز قابل توجهی کاهش داد بدون اینکه کیفیت کار پایین بیاید.

بدین ترتیب این شرکت متولد شد و از سال ۱۳۹۴ با طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی-اداری ، خبری و شخصی عرضه گردید و مورد استفاده کاربران گرامی قرار گرفت.

همچنین ابر یوتاب برای راه‌اندازی نرم‌افزارهای اینترنتی با ترافیک بالا طراحی شده است. یوتاب در دیتاسنترهای داخل ایران، شرایطی را فراهم کرده تا نرم‌افزارهای بسته‌بندی شده با Docker امکان استفاده از منابع سخت‌افزاری چندین سرور را داشته باشند.


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *