یک روزه سایت خودتان را بسازید

آموزش طراحی سایت

اگر مهارت طراحی سایت را یاد بگیرید می توانید فقط با صدهزار تومان برای کسب و کار خودتان سایت راه بیندازید. از نظر سختی کار هم نگران نباشید، چون اگر از وردپرس استفاده کنید، حتی بدون این که ذره ای برنامه نویسی بلد باشید، می توانید یک سایت بسیار زیبا و قوی ایجاد کنید. علاوه بر این هر وقت که فرصت داشتید می توانید به مرور قابلیت های سایتتان را ارتقا بدهید بدون اینکه نگرانی از هزینه آن داشته باشید.

قبل از اینکه درباره یادگرفتن طراحی سایت صحبت کنیم، لازم است این نکته را بدانید که اگر خیلی سررشته ای از کامپیوتر ندارید یا یادگرفتن طراحی سایت برایتان سخت است، اگر یک جستجوی ساده در اینترنت انجام دهید، افراد و شرکت هایی هستند که یک سایت ساده را با حدود ۵۰۰-۴۰۰ هزار تومان برای شما طراحی می کنند. اما معمولا این سایت ها خیلی ساده هستند و اگر بخواهید آنها را کامل کنید باید برای هر قابلیت آن مجددا هزینه کنید. قیمت طراحی یک سایت به صورت حرفه ای ممکن است تا چند ده میلیون هم برسد.

اما اگر بخواهید به جای پرداخت پول، از وقتتان هزینه کنید و کار را خودتان یاد بگیرید آموزش های زیر به خوبی می تواند به شما کمک کنند:

۱- آموزش گام به گام دیجی سافت

این سایت در قالب در نه جلسه فیلم آموزشی کوتاه، صفر تا صد راه اندازی یک سایت فروشگاهی را آموزش داده است. تمام قسمت های این آموزش ها رایگان است به جز قسمت هفتم آن که برای مشاهده آن باید دو هزار تومان پرداخت کنید. یکی از مزیت های این آموزش این است که ابتدا طراحی سات را روی نرم افزار «wamserver» انجام میدهد و بدون اینکه نیازی به خرید هاست و دامنه باشد می توانید طراحی سایت را تمرین کنید و سایت خود را کامل کنید. در نهایت می توانید آن را روی هاست و دامنه خود بارگزاری کنید. برای مشاهده این فیلم اینجا کلیک کنید.

۲- سایت دستخط

این سایت طراحی سایت را به ساده ترین شکل ممکن بیان کرده و بدون پیچیده کردن بحث، آن را آموزش داده است. از اینجا می توانید وارد این سایت شوید.

۳- همیار وردپرس

این سایت یکی از معتبرترین سایت های فارسی در زمینه وردپرس است. در این سایت کتابی ۷۰ صفحه ای به زبان فارسی قرار داده شده که می‌تواند اطلاعات جامعی در این زمینه به شما ارائه دهد. برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید.


برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

با ما همراه شوید:

  • aparat
  • telegram
  • soroush
  • eitaa
  • Instagram
  • bale
  • hamsa
  • idpay

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *