خبر خوش برای زیلو بافان میبدی

مدیرصندوق کارآفرین استان گفت: صندوق کارآفرین امید با توجه به رسالتی که در حمایت از افراد هنرمند و جویای کار و ایجاد اشتغال دارد؛ درسال گذشته برای حمایت از زیلو بافان ۵۰ میلیارد ریال اختصاص داده است .
امامی افزود: به هر پشتیبان که فردی را مشغول به کار کند  ۲۰ میلیون تومان وام می دهیم
وی اشاره کرد: تسهیلات اختصاص یافته درزمینه بافت ،بسته بندی و فروش و انجام کارهای نو هزینه می شود .
امام با اشاره به اینکه به افرادی که در جشنواره زیلو رتبه اول تا سوم را کسب کنند تسهیلات قرض الحسنه خوب پرداخت می کنیم افزود: هدف صندوق این است که از طریق پشتیبانها این تسهیلات را پرداخت کند که بافنده های زیلو دررابطه با فروش دغدغه ای نداشته باشند.
مدیرصندوق کارآفرین امید با بیان اینکه سقف تسهیلات بستگی به افراد یا پشتیبانی دارد که می خواهد از این تسهیلات استفاده کند، گفت: بنابراین اعلام کردیم هرپشتیبانی که افراد را مشغول به کار کند هم برای خرید دستگاه و هم برای خرید مواد اولیه ۲۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می کنیم.
خبر خوش برای زیلوبافان میبدی
امامی خاطرنشان کرد:هر پشتیبانی با توجه به سابقه کار و توانایی که دارد می تواند ۱۰ تا ۲۰نفر را مشغول کار کند و مواد اولیه ،دستگاه و فروش که دغدغه بافندگان است را تامین کند.
امامی گفت:سال گذشته ۲۴۲ نفر که از تسهیلات اشتغال روستایی صندوق کارآفرینی امید استفاده کرده بودند به صندوق عشایری استان معرفی کردیم که با ثبت نام در صندوق عشایری استان مشکل بیمه شان مرتفع شد.

برامون مهمه بدونیم نظر شما درباره این مطلب چیه؟ لطفا به این مطلب امتیاز بدهید: ( شما اولین نفر هستید که امتیاز می دهیدLoading...)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *